i30 Fastback

Elegantný po každej stránke. zdroj foto: Hyundai Slovensko

Elegantný po každej stránke

Splývajúca línia strechy a elegantné bočné línie. Tieto a množstvo ďalších dizajnových detailov elegantného i30 Fastback zaujmú nielen okoloidúcich, ale aj odborníkov. Získal množstvo dizajnových ocenení, vrátane prestížneho iF Design Award 2018. To najdôležitejšie však je, ako sa v ňom bude jazdiť vám. Príťažlivosť dizajnu preto ide ruka v ruke s pohodlím. Veď aj také parkovanie môže byť úplná nádhera – vďaka zadným a predným parkovacím senzorom či zadnej parkovacej kamere. Pôsobivý rad inteligentných komfortných prvkov dopĺňajú najmodernejšie funkcie konektivity. Štatút skutočne bezpečného vodidla bez kompromisov potvrdzuje aj 5 hviezdičiek získaných v testoch bezpečnosti Euro NCAP.

Športovosť je životný štýl

Dajte všetkým najavo, že radosť z jazdy pre vás nie je len fráza. Každému to bude jasné už pri pohľade na štýlový symbol N Line na predných blatníkoch. Ak by niekto predsa len ostal na pochybách, zrušia ich exkluzívna kaskádovitá maska chladiča, tvarovanie nárazníka s charakteristickými striebornými líniami a, samozrejme, športovo naladený podvozok. Aj počas jazdy vás o športovom srdci i30 Fastback N Line ubezpečia športové sedadlá so silnou podporou bedier a s vysúvateľným sedákom. Už vám ostáva len jediné – chopiť sa rýchlostnej páky s emblémom N, dupnúť na kovový plynový pedál a vyraziť na cestu, pri ktorej cieľ vôbec nie je dôležitý.

i30 Fastback

Športovosť je životný štýl, zdroj foto: Hyundai Slovensko

Už odolať mu je ohromný výkon!

Všetci si niekedy potrebujeme vyvetrať hlavu a jazdiť len tak, z čistej radosti. Presne pre milovníkov dynamického šoférovania je tu vysokovýkonný i30 Fastback N. Jeho jazdné vlastnosti ho predurčujú na zábavu na pretekárskom okruhu, no vy ich oceníte aj na ceste do práce. Ak ste človek, ktorému koluje v žilách benzín a zvuk štartujúceho motora mu spôsobuje adrenalínové zimomriavky, zažiť jazdu na ostrom Fastbacku N vo výbave Perfomance by ste si rozhodne nemali nechať ujsť. Veď uznajte, výkon až 275 koní a zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 6,1 sekundy už stoja za vašu pozornosť. Malú ukážku však predsa len nájdete na www.hyundai.sk/modely/i30-fastback-N, kde si môžete vypočuť fantastický zvuk jeho motora v rôznych modelových situáciách. 

Vybrali ste si? Tak už ostáva iba objednať sa na testovaciu jazdu alebo požiadať o cenovú ponuku na www.hyundai.sk

i30 Fastback N

Už odolať mu je ohromný výkon! zdroj foto: Hyundai Slovensko