Jozef KABAŇ bol šéfdizajnérom BMW od septembra 2017. Po presune do Rolls-Royce na Jožovo miesto nastúpi Domagoj Dukec, doposiaľ zodpovedný za dizajn BMW i a BMW M. 

Už vo veku 20 rokov sa stal súčasťou dizajnérskeho tímu VW AG. Krátko na to sa stal zodpovedným za dizajn najbláznivejšieho auta na svete Bugatti Veyron. Tento úspech ho poslal na viacero zaujímavých postov. Najprv šéf exteriérového dizajnu pre Audi, následne na dlhé roky v značke Škoda, no okrem typov Octavia, Fabia, Kodiaq a Karoq nakreslil aj Seat Arosa a VW Lupo. 

Šéf Rolls-Royce o Jozefovi Kabaňovi povedal: "Je výnimočne nadaný dizajnér so silným a hodnotným portfóliom a širokospektrálnou schopnosťou. Je to svedectvo úspechu nášho biznisu, že ako svetovo najznámejšia luxusná značka dokážeme prilákať jedného z najlepších talentov dizajnu."

Nad Jožom už stojí jediný muž. Adrian van Hooydonk je šéfdizajnér BMW Group. O Jožovi povedal: "Dizajnérsky tím RR vytvára výnimočné autá a luxusné objekty. Som presvedčený, že Jozef Kabaň bude smerovať fenomenálny tím k ešte svetlejšej budúcnosti."