Prémiová značka Lexus po rokoch prítomnosti v Bratislave a Žiline konečne otvorila aj tretí showroom na východe Slovenska. Centrum prevádzkované spoločnosťou Auto Valas je vybavené podľa najmodernejších štandardov značky Lexus, aby poskytnovalo prvotriednu starostlivosť podľa filozofie japonskej pohostinnosti Omotenashi.

Nové autocentrum je vybavené najmodernejšími technológiami pre predaj s rozsiahlym zázemím pre popredajné služby a zákaznícky servis. Súčasťou priestoru je krásne átrium, ktoré je dizajnované v štýle japonskej záhrady a slúži zákazníkom ako oddychová zóna.

Ponukou služieb, ako aj poňatím prostredia sa snaží každému zákazníkovi nielen vyhovieť, ale poskytnúť mu maximálne pohodlie, predvídať jeho priania a vychádzať mu v ústrety. Každá návšteva by preto mala byť zážitkom. Kúpa nového vozidla je dôležitý moment, a tak Lexus umožňuje budúcim majiteľom si počas návštevy showroomu všetko v pokoji premyslieť a, samozrejme, aj vyskúšať.

Vysoko nadštandardné zázemie a služby sú pripravené nielen v predajnej zóne showroomu, ale aj v servisnej časti. Centrum je vybavené najmodernejším servisným zázemím vrátane lakovne, klampiarne, 3D geometrie kolies a umývacej linky. Súčasťou služieb je aj príprava vozidla na STK. Počas servisu má zákazník k dispozícii náhradné vozidlo.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov

Otvorenie showroomu v Košiciach sme dlhodobo plánovali. Bolo pre nás logickou voľbou pri zaisťovaní dostupnosti vozidiel Lexus pre zákazníkov z východnej časti Slovenska. Popri Bratislave a Žiline má teraz značka silné zázemie aj na východnom Slovensku,“ hovorí Milan Kočka, riaditeľ zastúpenia značiek Toyota a Lexus na Slovensku. Záujemcovia si v novom showroome môžu vyskúšať všetky najdôležitejšie modely značky Lexus.

Nový showroom vychádza z konceptu postavenom na tom, aby sa u nás zákazník nielen cítil dobre, ale aby taktiež odchádzal s pocitom, že boli splnené všetky jeho priania vrátane tých nevypovedaných. Predaj značky Lexus na slovenskom trhu neustále stúpa, a tak veríme, že i my v budúcnosti prispejeme k ďalšiemu rozvoju, pretože už teraz v Košiciach cítime veľký záujem o naše vozidlá. Na zastúpení značky Lexus v Košiciach sme dlhodobo pracovali. Museli sme preukázať, že sme tí praví pre predaj prémiového segmentu, splniť prísne kritériá a nastaviť vysoké štandardy predajných a servisných služieb. Kúpa vozidla Lexus je niečo ako vstupenka do iného sveta, v ktorom zákazníkom ponúkame maximálne pohodlie,“ hovorí riaditeľ spoločnosti Auto Valas, pán Štefan Valas.

zdroj: Lexus News