Pri ostrom Lexuse IS už viac nenájdete verziu "F". Definitívne ju nahradila Sriracha :)

IS Sriracha je odetý do nádhernej červenej farby. Rovnako doplnky, ktoré sú na aute, nesú nádych ostrosti. K pohonnému ústrojenstvu sa zatiaľ nevyjadrili. Je jasné, že by Sriracha potrápila nejedného vodiča viac než dosť. Pozrite si nasledujúce video, iste Vám budú tiecť sliny...:)  

Za týmto Lexusom stoja West Coast Customs

Chilli papričky, ocot, cesnak, cukor a soľ. To sú hlavné ingrediencie používané na výrobu známej omáčky Sriracha. A práve vďaka nej vznikol jeden jediný kus Lexus IS Sriracha. Predstavil sa na Autoshow Los Angeles. Za týmto dielom stoja West Coast Customs. Menší sedan odeli do špecifickej červenej farby, ktorá svojou štruktúrou pripomína práve pikantnú omáčku. V exteriéri nechýbajú zelené prvky po vzore vrchnáka na fľaši. Napríklad maska, brzdiče, koncovky a časť spätných zrkadiel.


Brian Smith, viceprezident Lexusu pre marketing, tvrdí, že  dizajn aktuálneho Lexus IS je ostrý a dynamický. Každý jeden fanúšik omáčky tento počin isto ocení. Ak by náhodou počas jazdy dostal vodič absťák na túto omáčku, v kufri umiestnili balík prvej pomoci – 43 balení. 


Keby bol prvý apríl, tak by mi to prišlo ako žart. Ale toto auto skutočne vyrobili! Z marketingového hľadiska to je veľmi zaujímavý ťah, nemyslíte? 

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 12 obrázkov

Zdroj: Autonewsus