Na talianskom fóre Auto Pareri sa objavili dokumenty, ktoré by mali pochádzať priamo z Ferrari. Zaujímavé na nich je, že odhaľujú budúce portfólio značky, ich autenticita je však (samozrejme) bez záruky. Uniknuté tabuľky v každom prípade naznačujú, že nástupca LaFerrari si svoj debut odbije už o dva roky, presnejšie povedané v októbri 2024. 

F250

Projekt je podľa dokumentácie interne označený ako F250, čo by mohlo byť aj reálne meno chystanej novinky, pričom vyrobených bude len 599 kusov. O dva roky neskôr, teda v 2026, by mala prísť ešte ostrejšia verzia s označením XX, z ktorej Ferrari vyrobí len 30 áut. V októbri 2027 by ich mal doplniť aj variant so sklápacou strechou pomenovaný Spider, ktorého produkcia bude obmedzená na 199 kusov, takže dohromady má vzniknúť len 828 vozidiel. 

Ferrari zatiaľ žiadnu z týchto správ nepotvrdilo, ale v júli vyšlo najavo, že medzi rokmi 2023 až 2026 firma predstaví nový „hyperšport“. Ak sa pravosť dokumentu potvrdí, prvé prototypy nástupcu LaFerrari by sa mali na cestách objaviť už vo februári 2023.