Pod kapotou je nový trojlitrový plochý motor s turbom. Výkon je viac než slušných 309 kW (420 koní) a krútiaci moment má hodnotu 500 Nm.
Porsche 911 Targa 4S

Porsche 911 Targa 4S Exclusive Design Edition

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Verzia Exclusive Design Edition dostala historickú modrú farbu (Etna Blue), ktorá bola dostupná pre model 356 B v rokoch 1960 a 1961. Špeciálne tiež vyzerá pásik v bielej farbe (White Gold Metallic) s emblémom Porsche. Súčasťou špeciálnej edície sú aj 20“ disky v štýle RS Spyder v rovnakej farbe. Detaily ako mriežka na kapote motora, koncovky výfukov a rámčeky svetlometov sú v čiernej farbe.

Svetlomodré prešívanie v interiéri

Špeciálnu starostlivosť dostal aj interiér. Niektoré diely sú dokončené ručne. V kabíne nájdeme modrošedú (Graphite Blue) kožu, ktorá na fotkách veľmi modro nevyzerá. Koža má svetlomodré prešívanie. Porsche Exclusive dodá majiteľom aj špeciálnu plachtu na zakrytie auta a album, ktorý dokumentuje samotnú stavbu automobilu.

Porsche 911 Targa 4S

Špeciálna edícia dostala modrú farbu z modelu 356 B 1960 - 1961.

Pod kapotou je nový trojlitrový plochý motor s turbom. Výkon je viac než slušných 309 kW (420 koní) a krútiaci moment má hodnotu 500 Nm. Cez prevodovku PDK smeruje výkon na všetky kolesá, to umožňuje akceleráciu na stovku za 4,2 sekundy (so Sport Chrono balíčkom za rovné 4 sekundy).


Cena za túto exkluzívnu dizajnovú edíciu, ktorá vzniká čiastočne ručne v oddelení Porsche Exclusive, je zatiaľ neznáma. Pôjde o obmedzenú edíciu, Porsche však zatiaľ počet kusov nezverejnilo.


Zdroj: tlačová správa
 

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov