Výkonovo zrejme nová Corsa OPC začne tam, kde skončila predošlá generácia, v rozlúčkovej sérii Nürburgring Edition. To by znamenalo 210 koní.

Chúťky nám na ňu robí priamo prezident GM v Európe, Karl-Thomas Neumann. Spolu s bývalým pretekárom Joachimom Winkelhockom sa na oficiálnom videu preháňajú po okruhu v maskovanej Corse OPC. Hoci pán Neumann na konci videa prezradí Joachimovi aj výkon aj cenu novinky, pre nás ich tvorcovia zatiaľ prekryli zvukom motora. Je však pravdepodobné, že pod kapotou Corsi OPC bude pracovať 1,6 litrový, prepĺňaný 4-valec. Výkonovo zrejme začne tam, kde skončila predošlá generácia v rozlúčkovej sérii Corsa OPC Nürburgring Edition. Podľa všetkého bude mať teda výkon 154 kW (210 k). Okrem toho dostane športový podvozok, nový body kit, dve koncovky výfuku a sedadlá Recaro s poriadnym bočným vedením. Na bližšie informácie, si však budeme musieť počkať, až do ženevského ošiaľu. Zatiaľ si môžete pozrieť náš test Opel Corsa OPC predošlej generácie a recenziu Insignie OPC.

2015 Opel Corsa OPC ma 207k

DOPLNOK: Opel dnes predčasne predstavil prvé oficiálne obrázky Opel Corsa OPC, jej výkon a cenu. Všetko samé pozitívne správy! OPéCéčka v poslednej dobe vyzerajú naozaj mimoriadne sexi, novinká má 152 kW (207 k) a ceny začnú na 18 300 €.
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Zdroj: carscoops