Flotila 27 BMW s xDrive

Flotila 27 BMW s xDrive

BMW xDrive Live Tour 2011 nie je bežná nudná road show. Je to putovný automobilový cirkus.

Ale pozor! Nejedná sa o nudné road show s pomalou a kontrolovanou jazdou v bežnej premávke, či pár detskými cvikmi na parkovisku predajcu, aké tu poznáme. Toto je skutočne kvalitne a vodičsky atraktívne pripravená akcia s programom priamo z Nemecka. Za všetko hovorí vyše 90% pozitívne hodnotenie eventu od takmer 900 klientov v Čechách.

BMW radu 5 v plnej zimnej výzbroji

BMW radu 5 v plnej zimnej výzbroji

Nie je prax bez teórie, ani teória bez praxe...

Nie je prax bez teórie, ani teória bez praxe...

Jazdí sa tu viacero cvikov podobných aké obsahuje škola jazdenia BMW. Vodičskú stránku tejto akcie zabezpečujú certifikovaní inštruktori BMW Drivers Trainingu. A to je poznať. Každý vodič má počas pol dňa príležitosť osobne vyskúšať viac než 5 rôznych typov nový BMW s pohonom xDrive. Portfólio prezentovaných áut tvorí 27 BMW s pohonom xDrive v kompletnom rozsahu od BMW radu 3, 5, 7, X1, X3, X5 a X6.

BMW

BMW "iglu" pre hostí

Inštruktori slovenskej Školy Bezpečnej Jazdy SuperDRIVE sú súčasťou programu od samého začiatku. Oslovení boli na základne referencií, kvalít v oblasti výučby i práce v teréne a jazykovej vybavenosti. Som jedným z nich a môžem napísať, že práca na tomto projekte s ťažkými profesionálmi s dlhoročnými skúsenosťami mi dala naozaj veľmi veľa. A nie len mne, ale aj mojim kolegom.

BMW Gran Tourismo na jednom z cvikov

BMW Gran Tourismo na jednom z cvikov

BMW 740xd v akcii

BMW 740xd v akcii

Slovensko teda v najbližších dňoch zažije dve BMW xDrive Live Tour 2011. Prvá sa koná pod tento týždeň (štvrtok-sobota) pod Tatrami, druhá bude presne o mesiac blízko Bratislavy. V Čechách bol o účasť v programe, ktorý trvá 5 hodín, zo strany verejnosti naozaj veľký záujem. Ak o tento zážitok máte záujem, môžete sa zaregistrovať na nasledovnom odkaze:

REGISTRÁCIA na BMW xDrive Live Tour 2011

Denne môže tento event absolvovať maximálne 2x 64 ľudí. Ak sa na vás usmeje šťastie a budete jednými z pozvaných zástupcami značky BMW na Slovensku, stretneme sa aj osobne. :)