V podstate tieto mašiny s originálnymi autami nemajú veľa spoločne. Ale stále to je Civic :) 
Civic veľmi radi prirovnávajú ku kosačke. Lenže to auto má neskutočne množstvo fanúšikov a neskutočne veľa možností na úpravy. Pýtate sa,  s čím máme vo videu tú česť?  Dokopy je na trati vyše 4000 koní. Najsilnejší kúsok má 1100 koní, najslabší čosi cez 400, ale zato bez akéhokoľvek prepĺňania, alebo NOS. Točí takmer 11 000 otáčok za minútu, a to sú všetko veľmi slušné čísla. Pýtate sa,  s čím máme vo videu tú česť?  Dokopy je na trati vyše 4000 koní. Najsilnejší kúsok má 1100 koní, najslabší čosi cez 400, ale zato bez akéhokoľvek prepĺňania, alebo NOS. Točí takmer 11 000 otáčok za minútu, a to sú všetko veľmi slušné čísla.
 
Dalo by sa povedať, že je to boj medzi rovným a rovnejším. Aspoň na papieri. Modrý kúsok má dokonca pohon všetkých štyroch kolies! A to znamená oveľa väčšiu výhodu. v porovnaní s konkurenciou. Dosť bolo slov, pozerajte video. Je na čo pozerať!

Civic veľmi radi prirovnávajú ku kosačke. Lenže to auto má neskutočne množstvo fanúšikov a ešte viac možností na úpravy. Pýtate sa, s čím máme vo videu tú česť? Dokopy je na trati vyše 4000 koní. Najsilnejší kúsok má 1100 koní, najslabší čosi cez 400, ale zato bez akéhokoľvek prepĺňania alebo NOS. Točí takmer 11 000 otáčok za minútu, a to sú všetko veľmi slušné čísla. 

 
Dalo by sa povedať, že je to boj medzi rovným a rovnejším. Aspoň na papieri. Modrý kúsok má dokonca pohon všetkých štyroch kolies! A to je oveľa väčšia výhoda v porovnaní s konkurenciou. Dosť bolo slov, pozrite si video. Stojí to za to!

Zdroj: CarsCoops