Okrem premietania filmu bude živá premiéra obohatená celým radom “interaktívnych” prvkov, ktoré prevedú príbehy a cesty natočené v rámci road trip do života. V rámci živej premiéry sa taktiež predstavia niektorí zo skupín a interpretov, vďaka ktorým vznikol soundtrack k filmu.

V rámci projektu Live Every Litre mohli užívatelia zasielať návrhy na cestu svojich snov prostredníctvom webových stránok www.liveeverylitre.com, kde mohla verejnosť ich príbehy hodnotiť. Potom boli vybrané najlepšie návrhy a ich autori boli pozvaní, aby sa zúčastnili celoeurópskej odysei, počas ktorej kamera zaznamenala ich zážitky zo životnej jazdy v hybridnom kupé Honda CR-Z.  28 krajín vytvorilo viac ako 1000 návrhov. Vybraní účastníci pochádzali z krajín tak rôznorodých, ako sú Španielsko, Nemecko, Švajčiarsko, Veľká Británia a Rumunsko. Natáčanie trvalo 38 dní, začalo v Holandsku, a ďalej postupovalo cez Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko, Francúzsko, Španielsko, Portugalsko a skončilo na známom okruhu v nemeckom Nurburgringu.

Podrobnosti o exkluzívnej on-line premiére sú k dispozícii na webových stránkach www.liveeverylitre.com alebo www.facebook.com/liveeverylitre, kde záujemcovia nájdu i trailer k finálnemu filmu (ten je aj tu pod textom) a krátke filmy predstavujúce účastníkov projektu a ich jednotlivé príbehy.

zdroj: Honda Slovensko