A prečo až v januári? Práve vtedy má mať modernizovaná Insignia svoju premiéru, bude to na autosalóne v Bruseli od 10. do 19. januára 2020. A na čo nás teda bude nová Insignia najviac lákať?

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Keďže ide o vlajkovú loď automobilky Opel, práve v nej sa objavujú najnovšie technológie, ktoré neskôr preniknú aj do nižších tried. Tak to bude aj s vynovenými adaptívnymi IntelliLux LED svetlometmi.

Tie budú mať po novom 84 svetelných diód v každom svetlomete, teda dokopy to bude 168 diód. Doterajšia Insignia mala 16 diód v každom svetle, pôjde tak o výrazný krok vpred. Opel píše tiež o ešte lepšom rozdeľovaní svetelného lúča, systém bude fungovať precíznejšie. Uvidíme pri prvých jazdách v tme.

Rozdielne bude aj LED denné svietenie, ktoré bude po novom v dolnej časti svetiel. Odlišná predná maska bude odkazom do ďalšieho desaťročia, nové okrúhle hmlovky presunuli k okrajom nárazníka.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

O novej technike zatiaľ nevieme nič nové, Opel to tají do svetovej premiéry na autosalón do Bruselu. Záhadou je tiež interiér, nevieme, či príde k slovu aj plne digitálny displej pred vodičom. Vieme však, že pribudne nová digitálna kamera vzadu a tiež asistent pri jazde dozadu, ktorý monitoruje situáciu pri výjazde z parkoviska. Viac informácií vám prinesieme po svetovej premiére.

Zdroj foto: Opel