Šialená nehoda Toyoty RAV4 vás prinúti neveriacky pozerať. Vodič vo vysokej rýchlosti prerazil plot dvora, predkom auta vletel do bazéna, no v ňom sa nezastavil a prerazil aj plot na druhej strane, pričom auto zastavilo až na ulici. Video zachytáva nehodu až z dvoch uhlov. Auto skrátka prerazilo všetko čo mu stálo v ceste. 

Vodič vraj utrpel diabetický šok

Vodič Toyoty mal aj obrovské šťastie keďže v jednu chvíľu to už vyzeralo, že si s RAV-kou užije aj pár kotrmelcov, no auto nakoniec zostalo na kolesách. Veľké percento podobných nehôd vzniká v  dôsledku požitia alkoholu či drog, no podľa polície v tom bol vodič tentokrát nevinne. Vraj utrpel diabetický šok, známy aj ako hypoglykémia, v dôsledku čoho stratil kontrolu nad vozidlom. Hypoglykémia môže nastať pri nízkom obsahu cukru v krvi. Je zároveň veľmi nebezpečná, pretože prichádza extrémne rýchlo a môže spôsobiť zvýšenú nervozitu, malátnosť, rozmazané videnie či dokonca upadnutie do bezvedomia. Ak sedíte za volantom a dostanete diabetický šok, môže to dopadnúť ako vo videu. 

Vodič bol po nehode okamžite prevezený do nemocnice, pričom nie je známe, či utrpel nejaké vážnejšie zranenia. Pri nehode nebol našťastie zranený žiadny člen rodiny, podľa ktorej slov v ten deň pršalo, a preto sa deti nekúpali v bazéne. V opačnom prípade by mohla mať nehoda fatálne následky. 

„Bolo to ako explózia, ako veľká explózia,“ povedal majiteľ domu, Carlos Lago.

Majiteľ domu zároveň tvrdí, že podobné nehody nie sú v susedstve ojedinelé. Jeho susedovi sa totižto podobný incident vraj prihodil už 7-krát. Aj preto žiadajú mesto, aby postavilo ochrannú stenu alebo bariéru, ktorá by nekontrolovateľne rútiace sa autá zastavila

Zdroj, video: WPLG Local 10