Nová Toyota Camry, poháňaná hybridnou elektrickou sústavou bez nutnosti dobíjania zo zásuvky, rozširuje európsku ponuku hybridných vozidiel Toyota na celkovo osem typov. Hybridné elektrické ústrojenstvo s objemom 2,5 litra má nízku spotrebu i emisie, tichý chod, vyšší výkon a dynamickejšiu odozvu.
 

Úplne nová Toyota Camry je ôsmou generáciou vozidla, ktoré od svojej premiéry v roku 1982 získalo množstvo ocenení a uznaní. Model sa predáva vo viac ako 100 krajinách celého sveta a jeho celkové historické predaje už prekročili 19 miliónov kusov. S každoročným predajom na úrovni vyše 700-tisíc vozidiel zostáva Camry celosvetovo najpredávanejším sedanom v automobilovom segmente D/E.

Najnovšia generácia Camry ukazuje praktické výhody návrhárskej a konštrukčnej platformy TNGA (Toyota New Global Architecture). Tá kladie dôraz na „potešenie za volantom“ aj na špičkovú kvalitu dielenského spracovania, mimoriadne efektívne využitie priestoru a pokrokové technológie s intuitívnym ovládaním.

Úplne nová Toyota Camry tak stavia na všetkých kľúčových hodnotách, ktorými si vydobyla dnešnú popularitu – najvyššej kvalite v danej triede, odolnosti a spoľahlivosti, tichom chode a kvalite jazdy. Spoločne s novým atraktívnym dizajnom exteriéru i interiéru, mimoriadnym pohodlím a priestrannosťou, najmodernejšími technológiami pohonu a potešením z jazdy vďaka jazdnej dynamike špeciálne vyladenej pre európsky trh.

Elegantný exteriér so športovým charakterom upúta kabínou s predĺženou líniou strechy v záujme pohodlia všetkých cestujúcich. Nový model prináša jedinečný štýlový a športový vzhľad.

Interiér vozidla predstavuje ideálne spojenie štýlu, pohodlia a kvality remeselného spracovania. Krivky nového panela prístrojov obklopujú vysoko ergonomický kokpit zameraný na vodiča, zatiaľ čo pasažieri na zadných sedadlách sa môžu nechať rozmaznávať pozoruhodnou priestrannosťou a vysokým pohodlím. Nová Toyota Camry Hybrid sa v Európe začne predávať v priebehu prvého štvrťroka 2019.