Mňa osobne viac prekvapil fakt, že Racing Dynamics sa znova hlási o slovo. Značka mimoriadne vydarených úprav zo začiatku tohto desaťročia, ktorá v mojich očiach snáď ako prvá neodolateľne skombinovala nekombinovateľné farby tmavozelenú s tmavomodrou na BMW E46 M3 Tornado o sebe nedala vedieť snáď i viac než 5 rokov. Už som bol zmierený s faktom, že to chalani zabalili. Neprekvapovalo by ma to, pretože exkluzivitou a cenami sa pohybovali v rovnakých výškach ako zavedená nemecká konkurencia, no predsa len nemajú slávu a históriu ako Hamann, Hartge, AC Schnitzer...

RacDyn tvrdí, že pre twinturbo verzu 535i ponúkne v modeli R35 krásnych 410 k a 520 Nm. Podľa prepočtov na pohotovostnú hmotnosť by sa táto verzia mala na stovku dostať o 1 s skôr, než sériovka.

Druhou verziou s uvedením predaja novej 5ky bude RacDyn R50S zo základu 550i. Mašina má mať po úpravách namiesto 407 až 620 k. Okrem silnejšieho motora to bude i športový kit pruženia, samozáverný diferenciál a posilnený brzdový systém. Športový antikorový výfukový systém a 21 palcové disky sú už dnes súčasťou prakticky každej slušnej úpravy.

zdroj: autoblog.com