Pravdupovediac, toto nie je prvýkrát, čo vidím BMW logo s červenou miesto modrej. Ale prvýkrát, čo ho vidím v kombinácii červená a čierna :)

Pravdupovediac, toto nie je prvýkrát, čo vidím BMW logo s červenou miesto modrej.  Urobil tak už môj kamoš na BMW E30. Ale toto je prvýkrát, čo ho vidím v kombinácii červená a čierna :)

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 4 obrázkov

Drobným sklamaním je zistenie, že sktratka GTRS3 žiaľ neznamená, že úprava tohto auta stojí na chuťovke BMW M3 GTS, ako by sa mohlo zdať. O výkonových úpravách niet v správe žiadnej zmienky. Ale verím, že drvivej väčšine z nás by sériový výkon V8 so 420 k úplne postačoval. Vosteiner pripravuje dvojstupňovú úpravu, žiadne podrobnosti nezverejnili, ale šušká sa, že Stage II bude mať pekných 620 koní vďaka kompresoru AA E9X.


Karosársky a podvozkový kit teda obsahuje prvky z karbónu ako predná kapota s prieduchmi, nový predný delič vzduchu, rozšíerné predné blatníky, mohutnejšie prahy, rozšírenie zadných blatníkov a nárazníka s karbónovým difúzorom. Zadnú karbónovú kapotu, Názov Candy Cane preto, lebo predstavuje ostrú bielu farbu úpravy s ostrou červenou v detailoch.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 4 obrázkov