BMW X5 príde do predaja oficiálne od marca budúceho roka. Už odvtedy bude možné auto nakonfigurovať (skôr doplniť, keďže ide o dodatočne namontovateľné príslušenstvo) aj s M Performance Parts.

BMW tvrdí, že všetky komponenty majú pozitívny vplyv na aerodynamiku vozidla. Prvky v prednom nárazníku alebo difúzor v zadnom spolu s krytmi zrkadiel sú z uhlíkových vlákien. Rozdiel je v pneumatikách. Pre zákazníkov, ktorí plánujú s autom vyraziť aj na nespevnené cesty, sú pripravené 20-palcové disky s pneumatikami do terénu. Neviem, čo presne tým BMW myslí, poľovníci s Ladou Nivou však budú mať na to svoj názor.

Na dizajn tu máme 22-palcové disky, ktoré sú podľa BMW ľahšie o 4 kg na celej sade. Predné 4-piestikové strmene sú vyrobené z hliníka, k dispozícii sú aj väčšie kotúče. V interiéri je na výber volant M Performance s Alcantarou a červenou linkou v oblasti 12 hodín. Potom tu zostávajú už len drobnosti, ako rohože s nápisom M Performance alebo analyzátor údajov z jazdy a sledovania trasy podľa GPS.

Zdroj foto: BMW

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov