Ford Mustang je naozaj ikonou niekoľkých desaťročí. I keď v rôznych dekádach strácal svoju charizmu, aktuálna šiesta generácia jej má na rozdávanie. A pokiaľ si majiteľ vyberie pravú 5,0-litrovú V8-mičku, o úsmev na jeho tvári sa postará tiež zvuk vychádzajúci z motora a výfukového systému.

A práve ten ponúka Ford ako voľne dostupný na stiahnutie, aby ho mohli priaznivci štyroch kolies použiť ako vyzváňací tón. Niektoré hovory sú totiž už od začiatku vyzváňania nudné, obzvlášť ak vieme, kto volá. Vyzváňanie v podobe perfektne znejúcej V8-mičky však môže nechuť telefón zodvihnúť ešte trocha prehĺbiť.

 A pokiaľ si majiteľ vyberie pravú 5,0-litrovú V8-mičku, o úsmev na jeho tvári sa postará tiež zvuk vychádzajúci z motora a výfukového systému.

Zvuk je nahratý v režime Track, ktorý novinka Mustang GT pre modelový rok 2018 obsahuje. K dispozícii je zadarmo cez službu SoundCloud. Modelový rok 2018 v Mustangu GT má 4 rôzne módy pre zvuk vychádzajúci z výfukového traktu.

Vodič si ich môže rôzne nastaviť  cez 12-palcový digitálny displej. Čo na to hovoríte? Máte nastavené ako vyzváňací tón nejaký zvuk z automobilového prostredia? Prípadne vám to príde ako gýč? Podeľte sa s nami v diskusii.