Galéria

Galéria: 3 obrázkov
Najlepšia prevencia proti muškám, hmyzu, vtáčincom a UV žiareniu? Voskovať, voskovať, voskovať... 

Tekutý vosk na kefových umyvárkach nemá s voskom a ochranou nič spoločné. Ide len o krátkodobý odpudzovač vody.

Z osobnej skúsenosti môžem povrdit, že hmyz a vtáčí trus dokážu poškodiť lak auta na týchto pekelných horúčavách ozaj zásadne. Kyseliny obsiahnuté v oboch spomínaných fľakoch totiž doslova leptajú a rozožierajú jemnú lesklú vrstvu priehľadného laku na karosérii. Kvalitný vosk odolný do teplôt aj vyše 60°C vám lak spoľahlivo ochráni a v horúčavách nestečie, ani sa neodparí.

Typické výhovorky prečo nevoskovať?
 

Veď  je ešte nové...
Práve naopak! Nový lak (do roka od výroby) je zraniteľnejší, je mäkký. Je najlepšie ho ochrániť čo najskôr a zachovať mu jeho farbu, kvalitu a hrúbku čo najdlhšie. Čím skôr auto dostane prvý vosk, tým dlhodobejší výsledok.
 

Už je staré a to sa neoplatí...
Voskovanie karosériu omladí, vráti jej lesk a poskytne dlhodobú (cca polročnú ochranu). Ak sa nebavíme o naozaj starom aute, ktoré má aj mnohé iné problémy, voskovať má zmysel aj auto staršie než 5 rokov.

Stačí voskovať pred zimou...
Áno, jednoznačne! Voskovanie pred zimou chráni karosériu pred soľami, množstvom špiny, blata a vody. No voskovať je treba 2x ročne. Jarné voskovanie ochráni karosériu pred vtáčimi exkrementami a "rozmačknutým" hmyzom. Ani sebelepší vosk nevydrží na bežne používanom aute dlhšie než zhruba polroka. Aj keď je jeho odparovanie minimálne, otiera sa z karosérie drobnými kúskami prachu, piesku a iných nečistôt. Vosk ochráni pôvodnú farbu auta aj pred UV žiarením a pred živicou, či peľom zo stromov. Voskovanie karosérie je naozaj nenahraditeľné!
 

Načo vôbec? Auto je spotrebný tovar...
Pre mnohých je a tu je sotva možné argumentovať. No pri predaji "spotrebného tovaru" vás strata ceny pre zlý vzhľad, či neochota kupujúcich vybrať si práve váš kúsok, lebo vyzerá veľmi ošuntelo, iste nepoteší. Potom pri predaji mnohí riešia strojové leštenie laku, lebo po istom čase je to jediný spôsob ako karosérii vrátiť lesk a dať jej hodnotu. No strojové leštenie je mimoriadne drahé.

OBE AKCIE PLATIA DO 31.8.2015! Ozvite sa profíkom z KV Detail na 0907 079 922 alebo na info@kvdetail.sk.
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Revitalizácia laku voskovaním totiž v KV detail obsahuje ešte jeden dôležitý úkon - dekontamináciu laku. To znamená mechanické odstránenie častíc asfaltu, špiny z brzdových doštičiek, prachu a živice. Takto vyhladený a vyčistený povrch následne dostane jednu až dve vrstvy tvrdého karnaubskeho vosku.
 

Ručná umyvárka KV detial má pre všetkých, ktorí chcú na leto auto ochrániť, do polovice leta pripravenú akciu práve na voskovanie. Pre tých, ktorí už voskovanie absolvovali, je možný druhý variant - kompletné čistenie interiéru. Na výber je tepovanie alebo hĺbkové čistenie kože. Precízne čistenie interiéru s ozónovou dezinfekciou a následnou aplikáciou revolučného Nanosterile, ktorý udrží interiér vozidla 2 roky dezinfikovaný (laboratórne potvrdené!). OBE AKCIE PLATIA DO 31.8.2015! Ozvite sa profíkom z KV Detail na 0907 079 922 alebo na info@kvdetail.sk. Sídlia v známom Hoteli Bratislava v Ružinove. Viac info na www.kvdetail.sk

KV detail ma na voskovanie karoserie specialnu akciu

KV detail má na voskovanie karosérie do konca júla špeciálnu akciu.

Pre tých, ktorí už svoje auto voskovali, je v akcii špeciálna revitalizácia a ošetrenie interiéru v KV detail.